Välkommen att kontakta oss

Tveka inte att höra av dig om du behöver hjälp med transporter och/eller lagring!

ADRESS

Wiréns Åkeri AB
3:e Industrigatan 2
681 30 Kristinehamn

KONTAKT

Telefon: 0550-155 30
Trafik: bokning@wirensakeri.se

Övrigt: info@wirensakeri.se

Medarbetare

Adam Persson
Adam PerssonTransportledare
Telefon: 0550-155 37
adam.persson@wirensakeri.se
Jan Kvarth
Jan KvarthLageransvarig / försäljning
Telefon: 0550-387 94
jan.kvarth@wirensakeri.se
Åsa Dedorsson
Åsa DedorssonEkonomichef
Telefon: 0550-155 33
asa.dedorsson@wirensakeri.se
Kalle Ekeberg
Kalle EkebergVerkstad / fordonsansvarig
Telefon: 0550-387 93
kalle@wirensakeri.se
Caroline Lindman
Caroline LindmanTransportledare
Telefon: 0550-155 34
caroline.lindman@wirensakeri.se
Kalle Frisk
Kalle FriskLagerarbetare
Mobil: 070-349 23 36
lager@wirensakeri.se
Sara Eriksson
Sara ErikssonLön / administration
Telefon: 0550-155 39
sara.eriksson@wirensakeri.se
Fredrik Olsson
Fredrik OlssonVerkstadsarbetare
Telefon: 070-735 02 36
fredrik@wirensakeri.se
Angelica Nordqvist
Angelica NordqvistTransportledare
Telefon: 0550-155 36
angelica.nordqvist@wirensakeri.se
Pernilla Lantz
Pernilla LantzLagerarbetare
Mobil: 070-349 23 38
lager@wirensakeri.se
Sophie Skoglund
Sophie SkoglundEkonomi / administration
Telefon: 0550-387 92
sophie.skoglund@wirensakeri.se
Marie Hallin
Marie HallinVD
Marknad / försäljning
Telefon: 0550-155 31
marie.hallin@wirensakeri.se

Styrelse och ägare

Niklas Reinholdt
Niklas ReinholdtStyrelseordförande
niklas@reinholdt.nu
Joakim Wirén
Joakim WirénDelägare
Telefon: 0550-77 51 01
joakim.wiren@wirfast.se
Håkan Wirén
Håkan WirénÄgare
hakan.wiren@wirensakeri.se